Mrežna kupolna kamera SD8363E Vivotek FullHD, vanjska
- Kataloški br:
- 1408759 - 62
- Oznaka:
- SD8363E
- EAN:
- 4712123673462
- Kataloški br:
- 1408759 - 62
- Oznaka:
- SD8363E
- EAN:
- 4712123673462
Mrežna kupolna kamera SD8363E Vivotek FullHD, vanjska
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, širina | 321 mm |
| Dimenzije | 205 mm |
| Kompatibilnost sa aplikacijama | Da |
| Mjesto upotrebe | Unutrašnja |
| Način prijenosa | LAN |
| Osjetljivost na svjetlo (bez IR) | 0.02 lx |
| Osjetljivost na svjetlo (s IR) | 0.01 lx |
| Poe-standard | IEEE 802.3at |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piknjica |
| Težina | 3.660 g |
| Tip senzora (sigurnosna tehnologija) | CMOS |
| Veličina senzora | 9.07 mm (1/2.8") |
| Vrsta kamere | Okretna/nagibna kamera |
| Vrsta nadzornih kamera (kategorizacija) | IP kamera |
| Žarišna duljina (LOV) | 2.8 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





