Mrežni preklopnik RJ45/SFP Intellinet 19
- Kataloški br:
- 1307966 - 62
- EAN:
- 766623523929
- Kataloški br:
- 1307966 - 62
- EAN:
- 766623523929
Mrežni preklopnik RJ45/SFP Intellinet 19
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj 10/100 Mbit/s portova | 24 x |
| Broj SFP porta | 2 x |
| Dimenzija proizvoda, dubina | 4,4 cm |
| Dimenzija proizvoda, visina | 13 cm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 44 cm |
| IEEE 802.3at PoE | nein |
| Jumbo okviri | Ne |
| Napajanje (LOV) | Električni pogon |
| Težina | 2.3 kg |
| Vrsta mrežnog uređaja (kategorizacija) | 19" mrežni prekidač RJ45/SFP |
| auto-uplink na svakom portu | Da |
| broj 10/100/1000 MBit/s portova | 2 x |
| broj MAC-adresa | 8192 |
| brzina prijenosa podataka | 10 / 100 Mbit/s |
| tip (tip proizvođača) | 523929 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Mrežni preklopnik RJ45/SFP Intellinet 19" 24-portni 10 / 100 MBit/s
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





