Mueller Electric BU-1420701211 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
- Kataloški br:
- 3527378 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701211
- Kataloški br:
- 3527378 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701211
Mueller Electric BU-1420701211 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
10.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Impedancija 50 oma
- Frekvencija 0–18 G
- Radni napon: 335 volti na razini mora
- Dielektrična čvrstoća: min. 1000 volti na razini mora
- Kućište: pozlaćeni mesing
- Kontakt: pozlaćeni berilijev bakar
- Izolator: Teflon
- -65 °C do +150 °C
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | mjedena |
| Utičnica-Ø | 6,35 mm |
| Vrsta | BU-1420701211 |
| dim. | (D x Š) 13.46 mm x 7.92 mm |
| Priključak A | SMA-utičnica |
| Priključak B | tiskana pločica |
| Dužina | 13.46 mm |
| Širina | 7.92 mm |
| Pogodno za (detalji) | PCB (tiskana ploča) |
| Tip | BU-1420701211 |
| Duljina tijela | 3.93 mm |
| Materijal vrha | Berilij bakar pozlaćen |
| Težina | 1.6 g |
| Vrsta proizvoda | adapterski utikač |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- BU-1420701211
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





