Mueller Electric BU-1420701491 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
- Kataloški br:
- 3527381 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701491
- Kataloški br:
- 3527381 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701491
Mueller Electric BU-1420701491 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Impedancija 50 oma
- Frekvencija 0–18 G
- 335 volti na razini mora
- Dielektrična čvrstoća: min. 1000 volti na razini mora
- Kućište: pozlaćeni mesing
- Kontakt: pozlaćeni berilijev bakar
- Izolator: Teflon
- -65 °C do +150 °C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | mjedena |
| dim. | (D x Š) 13.46 mm x 7.92 mm |
| Priključak A | SMA-utičnica |
| Priključak B | tiskana pločica |
| Dužina | 13.46 mm |
| Širina | 7.92 mm |
| Tip | BU-1420701491 |
| Duljina tijela | 3.93 mm |
| Materijal vrha | Berilij bakar pozlaćen) |
| Duljina vrhova | 1.016 mm |
| Težina | 4 g |
| Vrsta proizvoda | adapterski utikač |
Opis
Opis
SMA ženski konektor, ravni, 50 Ohm, za PCB
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-1420701491
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





