Mueller Electric BU-1420701801 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
- Kataloški br:
- 3527382 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701801
- Kataloški br:
- 3527382 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701801
Mueller Electric BU-1420701801 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
14.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za montažu na tiskane ploče debljine 1,57 mm (0,062 inča)
- Impedancija 50 oma
- Frekvencija: 0–18 G
- 335 volti na razini mora
- VSWR: 1,35 na 10 GHz s LMR-100 kabelom
- Dielektrična čvrstoća: min. 100 volti na razini mora
- Kućište: pozlaćeni mesing
- Kontakt: pozlaćeni berilijev bakar
- Izolator: Teflon
- -65 °C do +150 °C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | mjedena |
| Utikač | SMA konektor (utikač) |
| dim. | (Š x V) 9.52 mm x 7.95 mm |
| Priključak A | SMA-utičnica |
| Priključak B | tiskana pločica |
| Visina | 7.95 mm |
| Širina | 9.52 mm |
| Tip | BU-1420701801 |
| Materijal vrha | Pozlaćeni berilijev bakar |
| Težina | 2.2 g |
| Vrsta proizvoda | adapterski utikač |
Opis
Opis
RF/koaksijalni konektor, SMA ženski, montaža na rubu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-1420701801
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





