Mueller Electric BU-1420701841 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica
- Kataloški br:
- 3527385 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701851
- Kataloški br:
- 3527385 - 62
- Oznaka:
- BU-1420701851
Mueller Electric BU-1420701841 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica
15.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za montažu na tiskane ploče debljine 1,57 mm (0,062 inča)
- Impedancija 50 oma
- Frekvencija: 0–18 G
- Radni napon: 335 volti na razini mora
- VSWR: 1,35 na 10 GHz s LMR-100 kabelom
- Dielektrična čvrstoća: min. 100 volti na razini mora
- Kućište: pozlaćeni mesing
- Kontakt: pozlaćeni berilijev bakar
- Izolator: Teflon
- -65 °C do +150 °C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Utičnica-Ø | 6,35 mm-36UNS-2A |
| Utikač | SMA konektor (utikač) |
| Vrsta | BU-1420701851 |
| dim. | (D x Š x V) 9.53 x 9.65 x 7.92 mm |
| Priključak A | SMA-utičnica |
| Priključak B | tiskana pločica |
| Visina | 7.92 mm |
| Dužina | 9.53 mm |
| Širina | 9.65 mm |
| Tip | BU-1420701841 |
| Nazivni napon | 335 V |
| Težina | 2.2 g |
| Vrsta proizvoda | adapterski utikač |
Opis
Opis
BU-1420701851 je ženski SMA konektor s malim gubicima za montažu na rub PCB-a s pravokutnim kontaktom. Dizajnirano za montažu na tiskane ploče debljine 1,57 mm (0,062 inča).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-1420701851
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





