Mueller Electric BU-1420761851 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
- Kataloški br:
- 3527393 - 62
- Oznaka:
- BU-1420761851
- Kataloški br:
- 3527393 - 62
- Oznaka:
- BU-1420761851
Mueller Electric BU-1420761851 adapterski utikač SMA-utičnica - tiskana pločica mjedena
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Impedancija 50 oma
- Frekvencija 0–18 G
- 335 volti na razini mora
- Dielektrična čvrstoća: min. 1000 volti na razini mora
- Kućište: pozlaćeni mesing
- Kontakt: pozlaćeni berilijev bakar
- Izolator: Teflon
- -65 °C do +150 °C
- Sukladno s RoHS 3
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | mjedena |
| Utikač | SMA konektor (SMA utikač) |
| Vrsta | BU-1420761851 |
| dim. | (D x Š x V) 9.52 x 6.35 x 6.35 mm |
| Priključak A | SMA-utičnica |
| Priključak B | tiskana pločica |
| Visina | 6.35 mm |
| Dužina | 9.52 mm |
| Širina | 6.35 mm |
| Tip | BU-1420761851 |
| Nazivni napon | 335 V |
| Duljina tijela | 4.54 mm |
| Materijal vrha | pozlaćeni berilijev bakar |
| Težina | 1.6 g |
| Vrsta proizvoda | adapterski utikač |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- BU-1420761851
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





