Mueller Electric BU-165-F adapterski utikač muški konektor BNC - banana utičnica 4 mm crvena, crna, siva
- Kataloški br:
- 3527409 - 62
- Oznaka:
- BU-165-F
- Kataloški br:
- 3527409 - 62
- Oznaka:
- BU-165-F
Mueller Electric BU-165-F adapterski utikač muški konektor BNC - banana utičnica 4 mm crvena, crna, siva
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- BNC priključak na dva 4 mm banana priključka
- Kontakti od niklovanog mesinga
- Napon: 500 V KAT I, 150 V KAT II
- Maks. struja: 3 A
- Sukladno s RoHS 3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crvena crna siva |
| Vrsta | BU-165-F |
| dim. | (D x Š x V) 62.5 x 18 x 19.3 mm |
| Priključak A | muški konektor BNC |
| Priključak B | banana utičnica 4 mm |
| Visina | 19.3 mm |
| Dužina | 62.5 mm |
| Širina | 18 mm |
| Tip | BU-165-F |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vrsta proizvoda | adapterski utikač |
Opis
Opis
BU-165-F je adapter s dva 4 mm banana utikača, crno/crvena, ženska, s omotačem, na BNC bajonet utikač.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





