Müller-Licht LED Power Stripe 25 m, 290W, 1000lm/m, IP65 2700K 21600075 LED traka s utikačem 25 m toplo bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3473350 - 62
- Oznaka:
- 21600075
- EAN:
- 4018412702111
- Kataloški br:
- 3473350 - 62
- Oznaka:
- 21600075
- EAN:
- 4018412702111
Müller-Licht LED Power Stripe 25 m, 290W, 1000lm/m, IP65 2700K 21600075 LED traka s utikačem 25 m toplo bijela 1 kom.
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažna LED traka za napajanje tvrtke MÜLLER-LICHT za profesionalnu rasvjetu gradilišta, skladišta, događanja i vanjskih prostora. ¶ S 1000 lm/m i toplom bijelom svjetlošću, LED traka osigurava jednoliko osvjetljenje. Zahvaljujući klasi zaštite IP65 i otpornosti na udarce IK08, svjetlosna traka je posebno robusna i idealna za unutarnju i vanjsku upotrebu. ¶ Rješenje "plug-and-play" na praktičnom bubnju za kabel omogućuje trenutnu upotrebu bez složene instalacije. ¶ S duljinom od 25 m, LED traka za napajanje je svestrana i fleksibilna u svojoj primjeni.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka |
| Priključak | s utikačem |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Temperatura boje min. | 2700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 1000 mlm |
| Primjena | unutra/vani |
| Temperatura boje maks. | 2700 K |
| Snaga | 290 W |
| dim. | (D x Š x V) 25 m x 13.5 mm x 7.5 mm |
| Potrošnja energije | 290 W |
| Širina | 13.5 mm |
| Visina | 7.5 mm |
| Dužina | 25 m |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Težina | 3934 g |
| Razred zaštite | IP65 |
Opis
Opis
Otkrijte vrhunsko rješenje za rasvjetu za profesionalnu upotrebu: Snažna LED traka za napajanje tvrtke MÜLLER-LICHT nudi vam savršenu kombinaciju robusnosti, fleksibilnosti i jednostavnosti korištenja. Bilo da se radi o gradilištima, skladištima, podrumima za zabave ili za brzo osvjetljavanje sportskih objekata, događanja i vanjskih prostora – ova LED traka je uvijek pravi izbor.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





