Murrelektronik 55306 sensorska/aktivatorska kutija pasivna M12 razdjelnik s metalnim navojem kom.
- Kataloški br:
- 2527616 - 62
- Oznaka:
- 55306
- EAN:
- 4048879051491
- Kataloški br:
- 2527616 - 62
- Oznaka:
- 55306
- EAN:
- 4048879051491
Murrelektronik 55306 sensorska/aktivatorska kutija pasivna M12 razdjelnik s metalnim navojem kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sensorska/aktivatorska kutija pasivna |
| Tip | 55306 |
| Prikaz statusa | s led |
| Širina | 63 mm |
| Dužina | 225 mm |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Opteretivost struje po utoru | 1.60 A |
| Maks. temperatura | +55 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
| Vrsta priključenja (Razdjelne kutije) | M12 utičnica |
| Proizvođač-br. dijela | 55306 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Visina | 42 mm |
| Strujna opteretivost (ukupna) | 9 A |
Opis
Opis
MVK-MC DIO8 (DIO8) CANopen. 16 višenamjenskih kanala
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





