Murrelektronik 56440 56440 I/O modul Broj digitalnih izlaza: 4 Broj digitalih ulaza: 4
- Kataloški br:
- 2527607 - 62
- Oznaka:
- 56440
- EAN:
- 4048879048781
- Kataloški br:
- 2527607 - 62
- Oznaka:
- 56440
- EAN:
- 4048879048781
Murrelektronik 56440 56440 I/O modul Broj digitalnih izlaza: 4 Broj digitalih ulaza: 4
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | I/O modul |
| Tip | 56440 |
| Radni napon | 26.50 V31.60 V |
| Pogonski napon (detalji) | v/dc V/DC |
| Visina | 114 mm |
| Dužina | 32 mm |
| Širina | 37 mm |
| Broj digitalih ulaza | 4 |
| Broj digitalnih izlaza | 4 |
| dim. | (D x Š x V) 32 x 37 x 114 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 56440 |
| Montaža | DIN tračnica (EN 60715) |
Opis
Opis
MASI20 I/O modul K3 4 digitalna ulaza. 4 digitalna. pasivni sigurni izlazi MASI20 DI4/0.2A DO4/0.5A AB K3
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





