Murrelektronik 6654030 6654030 sučelje pretvarača D-Sub utikač 9-polni, vijčana stezaljka
- Kataloški br:
- 2527567 - 62
- Oznaka:
- 6654030
- EAN:
- 4048879021623
- Kataloški br:
- 2527567 - 62
- Oznaka:
- 6654030
- EAN:
- 4048879021623
Murrelektronik 6654030 6654030 sučelje pretvarača D-Sub utikač 9-polni, vijčana stezaljka
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sučelje pretvarača |
| Sučelja | D-Sub utikač 9-polni vijčana stezaljka |
| Tip | 6654030 |
| Visina | 63 mm |
| Dužina | 48 mm |
| Širina | 50 mm |
| dim. | (D x Š x V) 48 x 50 x 63 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 6654030 |
| Montaža | DIN tračnica (EN 60715) |
Opis
Opis
SV-SUB D 9kom.-KL FK
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





