Murrelektronik 7014-12221-2141000 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 x 1 žženski konektor, ravni
- Kataloški br:
- 2527564 - 62
- Oznaka:
- 7014-12221-2141000
- EAN:
- 4048879108904
- Kataloški br:
- 2527564 - 62
- Oznaka:
- 7014-12221-2141000
- EAN:
- 4048879108904
Murrelektronik 7014-12221-2141000 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 x 1 žženski konektor, ravni
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 7014-12221-2141000 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M12 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 10 m |
| Materijal plašta | PVC |
| Vanjski Ø | 5 mm |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 x 1 |
| Boja kabela | siva |
| Kodiranje | A |
| Vrsta zaštite | IP65 IP68 |
| Posebne značajke | PVC A kodirano |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 7014-12221-2141000 |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
M12 Bu. engl. sa slobodnim krajem kabela PVC-OB 4x0,34 siva UL. CSA 10m
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





