Murrelektronik 85131 DIN-napajanje (DIN-letva) 24 V/DC 1.30 A Content kom.
- Kataloški br:
- 2527585 - 62
- Oznaka:
- 85131
- EAN:
- 4048879694452
- Kataloški br:
- 2527585 - 62
- Oznaka:
- 85131
- EAN:
- 4048879694452
Murrelektronik 85131 DIN-napajanje (DIN-letva) 24 V/DC 1.30 A Content kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izlazni napon, nominalni | 100 - 240 V/AC |
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (min.) | 100 V |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V |
| Izlazna struja maks. | 1.30 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.3 A |
| Izlazni napon (nom.) | 24 V/DC |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| dim. | (D x Š x V) 72 x 50 x 125 mm |
| Izlazni napon (max.) | 28 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 23 V/DC |
| Proizvođač-br. dijela | 85131 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 125 mm |
| Dužina | 72 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | 85131 |
Opis
Opis
Eco-Rail-2 prekidačko napajanje 1-fazni IN: 90-264VAC IZLAZ: 24V/1.3ADC
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





