Murrelektronik optokoplerski relej 526075 Preklopni napon (maks.): 48 V/DC 1 kom.
- Kataloški br:
- 3533318 - 62
- Oznaka:
- 526075
- EAN:
- 4048879024518
- Kataloški br:
- 3533318 - 62
- Oznaka:
- 526075
- EAN:
- 4048879024518
Murrelektronik optokoplerski relej 526075 Preklopni napon (maks.): 48 V/DC 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | optokoplerski relej |
| Tip | 526075 |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Kontrola napona (min.) | 1.9 V/DC |
| Kontrolni napon (maks.) | 30 V/DC |
| Područje upravljačkog napona | 1.9 - 30 V/DC |
| Kontrola struje (maks.) | 16 mA |
| Prebacivanje napona (min.) | 5 V/DC |
| Preklopni napon (maks.) | 48 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 0.2 A |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 91 mm |
| Dubina | 70 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 kom. |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





