Nedis Smartlife Utičnica | IP44 | 3680W
- Kataloški br:
- 8137110 - 62
- Oznaka:
- WIFIPO110FBK
- EAN:
- 5412810334025
- Kataloški br:
- 8137110 - 62
- Oznaka:
- WIFIPO110FBK
- EAN:
- 5412810334025
Nedis Smartlife Utičnica | IP44 | 3680W
0.00 KM
Komada
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Može se koristiti kao samostalan proizvod ili se lako povezati s drugim Nedis® SmartLife proizvodima
- Omogućava daljinsko i automatizovano upravljanje - za zakazivanje i povezivanje uređaja
- Podržava glasovnu kontrolu - u kombinaciji sa Amazon Alexa ili Google Home
- IP44 zaštita od vremenskih prilika za upotrebu na otvorenom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Crna |
| Kompatibilan sa | Nedis® SmartLife |
| Bežična tehnologija | Wi-Fi |
| Maksimalno pojačanje predajne antene | 1.5 dBi |
| Ulazni napon | 230 VAC |
| Radna temperatura | -20 - 50 °C |
| Izlazna snaga | 3680 W |
| Ulazna struja | 16 A |
| Visina | 70 mm |
| Maksimalna snaga prenosa | 17 dBm |
| Aplikacija dostupna za | Android™ IOS |
| IP zaštita | IP44 |
| Širina | 57 mm |
| Utikač za napajanje | Type F (CEE 7/7) |
| Materijal | Polypropylene |
| Težina | 118 g |
| Dubina | 97 mm |
| Frekvencijski opseg prijenosa | 2412 - 2472 MHz |
| Izlazni priključak(i) uređaja | Utikač sa kontaktom za uzemljenje / Tip F (CEE 7/7) |
| Vrsta uzemljenja | Utikač sa kontaktom uzemljenja |
| Ulaz(i) za napajanje uređaja | Utikač sa kontaktom za uzemljenje / Tip F (CEE 7/7) |
| Tema | Vrt |
| Izlazni napon | 230 V AC |
Opis
Opis
Upravljajte bilo kojim vanjskim uređajem na daljinu jednostavnim uključivanjem u ovu Nedis® bežičnu pametnu utičnicu i povezivanjem s pametnim telefonom ili tabletom putem Wi-Fi interneta.
Jednostavan za postavljanje
Ne morate biti tehnički genij ili električar da biste kontrolirali i automatizirali svoje priključene uređaje i uređaje. Sve što vam je zapravo potrebno je ova pametna utičnica i vaš Wi-Fi internet. Naša intuitivna aplikacija pružit će vam mogućnost daljinskog i automatskog uključivanja i isključivanja uređaja. Može čak raditi u vezi sa sustavima glasovne kontrole kao što su Amazon Alexa ili Google Home.
Otporan na vremenske uvjete
Ovaj pametni utikač otporan je na kišu sa svojim kućištem otpornim na prskanje (IP44 kada se ne koristi) i može podnijeti temperature u rasponu od -5 do 40 °C.
Postavite vremenske rasporede utikača za uključivanje uređaja ili njihovo povezivanje s drugima kako biste stvorili ambijentalne scene koje se mogu aktivirati jednom naredbom ili pritiskom na gumb





