NIKKOHM RMP-20SC2K40FZ03 Snažan otpor 2.4 kOhm SMD TO-220 SMD 35 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RMP-20SC2K40FZ03
Oznaka:
RMP-20SC2K40FZ03
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 15 x 10.1 x 4.5 mm
Duljina
15 mm
Elastičnost
35 W
Granični napon
2000 V
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-220 SMD
Otpornost
2,4 kΩ
Sadržaj
1 kom
Širina
10.1 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
RMP-20SC2K40FZ03
Tip dizajna
SMD
Tolerancija ±
1 %
Visina
4.5 mm