NIKKOHM RNP-100SC1K50FZ03 Snažan otpor 1.5 kOhm Radijalno ožičen TO-247 140 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RNP-100SC1K50FZ03
Oznaka:
RNP-100SC1K50FZ03
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 20 x 16 x 4.8 mm
Duljina
20 mm
Elastičnost
140 W
Granični napon
2500 V
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-247
Otpornost
1,5 kΩ
Rm
10.9 mm
Sadržaj
1 kom
Širina
16 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
RNP-100SC1K50FZ03
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
1 %
Visina
4,8 mm