NIKKOHM RNP-100UC80R0FZ03 Snažan otpor 80 Ohm Radijalno ožičen TO-247 100 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RNP-100UC80R0FZ03
Oznaka:
RNP-100UC80R0FZ03
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • automatizirani AEC-Q200
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Dim.
(D x Š x V) 20 x 16 x 4.8 mm
Duljina
20 mm
Elastičnost
100 W
Granični napon
2500 V
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
+155 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-247
Otpornost
80 Ω
Rm
10.16 mm
Širina
16 mm
Tip
RNP-100UC80R0FZ03
Tolerancija ±
1 %
Visina
4,8 mm