NIKKOHM RNP-10SAR360JZ03 Snažan otpor 0.36 Ohm Radijalno ožičen TO-126 20 W 5 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RNP-10SAR360JZ03
Oznaka:
RNP-10SAR360JZ03
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 12 x 8.5 x 3.1 mm
Duljina
12 mm
Elastičnost
20 W
Granični napon
2000 V
Koeficijent temperature
100 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-126
Otpornost
0,36 Ω
Rm
5.08 mm
Širina
8.5 mm
Tip
RNP-10SAR360JZ03
Tolerancija ±
5 %
Visina
3.1 mm