NIKKOHM RNP-20SAR240FZ03 Snažan otpor 0.24 Ohm Radijalno ožičen TO-220 35 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RNP-20SAR240FZ03
Oznaka:
RNP-20SAR240FZ03
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 15 x 10.1 x 4.5 mm
Duljina
15 mm
Elastičnost
35 W
Granični napon
2000 V
Koeficijent temperature
100 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-220
Otpornost
0,24 Ω
Rm
5.08 mm
Širina
10.1 mm
Tip
RNP-20SAR240FZ03
Tolerancija ±
1 %
Visina
4.5 mm