NIKKOHM RNP-50EAR750FZ03 Snažan otpor 0.75 Ohm SMD TO-263/D2PAK 50 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RNP-50EAR750FZ03
Oznaka:
RNP-50EAR750FZ03
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • automatizirani AEC-Q200
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 10.3 x 10.1 x 4.5 mm
Duljina
10.3 mm
Elastičnost
50 W
Granični napon
2000 V
Koeficijent temperature
100 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-263/D2PAK
Otpornost
0,75 Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
10.1 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
RNP-50EAR750FZ03
Tip dizajna
SMD
Tolerancija ±
1 %
Visina
4.5 mm