NIKKOHM RNP-50SA8R20FZ03 Snažan otpor 8.2 Ohm Radijalno ožičen TO-247 100 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RNP-50SA8R20FZ03
Oznaka:
RNP-50SA8R20FZ03
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 20 x 16 x 4.8 mm
Duljina
20 mm
Elastičnost
100 W
Granični napon
2500 V
Koeficijent temperature
100 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-247
Otpornost
8,2 Ω
Rm
10.9 mm
Širina
16 mm
Tip
RNP-50SA8R20FZ03
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
1 %
Visina
4,8 mm