Otpornik za visoka opterećenja 0.22 aksijalno ožičen 50 W ATE Electronics RB50/1-0R22-J 20 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RB50/1-0R22-J
Oznaka:
RB50/1-0R22-J
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Industrijska ambalaža sa20 St.komad
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 50 x 16 x 16 mm
Duljina
50 mm
Elastičnost
50 W
Otpornost
0,22 Ω
Sadržaj
20 kom.
Širina
16 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
RB50/1-0R22-J
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
16 mm
Vrsta proizvoda
visokoučinkoviti-otpornici
Opis
Opis
Opseg isporuke