Otpornik za visoka opterečenja 0.23 ? aksijalno ožičen 5 W TRU Components TC-PRW05WJW23KB00203 1 kom.
Dim.
(D x Š x V) 22.3 x 10 x 9 mm
Duljina
22.3 mm
Elastičnost
5 W
Maksimalna temperatura
+155 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
0,23 Ω
Širina
10 mm
Tip
TC-PRW05WJW23KB00203
Tolerancija ±
5 %
Visina
9 mm
Opseg isporuke