Otpornik za visoka opterečenja 10 ? aksijalno ožičen 5 W TRU Components TC-PRW05WJW100B00203 1 kom.
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 22.3 x 10 x 9 mm
Duljina
22.3 mm
Elastičnost
5 W
Maksimalna temperatura
+155 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
10Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
10 mm
Tip
TC-PRW05WJW100B00203
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
9 mm
Vrsta proizvoda
visokoučinkoviti-otpornici
Opis
Opis
Opseg isporuke