Otpornik za visoka opterećenja 5.6 aksijalno ožičen 25 W ATE Electronics RB25/1-5R6-J 20 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RB25/1-5R6-J
Oznaka:
RB25/1-5R6-J
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Industrijska ambalaža sa20 St.komad
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 27 x 14 x 14 mm
Duljina
27 mm
Elastičnost
25 W
Otpornost
5,6 Ω
Sadržaj
20 kom.
Širina
14 mm
Tip
RB25/1-5R6-J
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
14 mm
Vrsta proizvoda
visokoučinkoviti-otpornici
Opis
Opis
Opseg isporuke