Panasonic ERA-2AEB202X metalnoslojni otpor 2 kΩ SMD 0402 0.0625 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
ERA-2AEB202X
EAN:
Nema ean
Oznaka:
ERA-2AEB202X
EAN:
Nema ean
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Izvedba0402
Otpor2 kΩ
Opterećenje0.0625 W
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature25 ±ppm/°C
Dužina1 mm
Širina0.5 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š) 1 mm x 0.5 mm