Panasonic ERA-3AEB1240V metalnoslojni otpor 124 Ω SMD 603 0.1 W 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
ERA-3AEB1240V
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
ERA-3AEB1240V
EAN:
Nema ean
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor124 Ω
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature25 ±ppm/°C
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š) 1.6 mm x 0.8 mm