Panasonic ERA2AEB223X SMD otpornik 22 kΩ SMD 0402 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERA2AEB223X
Oznaka:
ERA2AEB223X
Rasprodano
Izvedba0402
Otpor22 kΩ
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature25 ±ppm/°C
Dužina1 mm
Širina0.5 mm
Visina0.35 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1 x 0.5 x 0.35 mm
RoHS-konfornoDa
TipERA2AEB223X
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Posebne značajke
  • • niski temperaturni koeficijent (TC = 25 ppm/°C)