Panasonic ERA3AEB6810V SMD otpornik 681 Ω SMD 603 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERA3AEB6810V
Oznaka:
ERA3AEB6810V
Izvedba603
Otpor681 Ω
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature25 ±ppm/°C
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
RoHS-konfornoDa
TipERA3AEB6810V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
CertifikatiIEC 60115-8, JIS C 5201-8, EIAJ RC-2133B
Posebne značajke
  • • niski temperaturni koeficijent (TC = 25 ppm/°C)
  • • niska tolerancija od 0,1%