Panasonic ERA6AEB2051V SMD otpornik 2.05 kΩ SMD 805 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERA6AEB2051V
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
ERA6AEB2051V
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba805
Otpor2.05 kΩ
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature25 ±ppm/°C
Dužina2 mm
Širina1.25 mm
Visina0.5 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.5 mm
RoHS-konfornoDa
TipERA6AEB2051V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
CertifikatiIEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2133C
Opis
Opis
Panasonic serija tankoslojnih otpornika
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • niski temperaturni koeficijent (TC = 25 ppm/°C)
  • • niska tolerancija od 0,1%