Panasonic ERA8AEB433V SMD otpornik 43 kΩ SMD 1206 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERA8AEB433V
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
ERA8AEB433V
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba1206
Otpor43 kΩ
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature25 ±ppm/°C
Dužina3.2 mm
Širina1.6 mm
Visina0.6 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
RoHS-konfornoDa
TipERA8AEB433V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
CertifikatiIEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2133C
Opis
Opis
Panasonic serija tankoslojnih otpornika
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • niski temperaturni koeficijent (TC = 25 ppm/°C)
  • • niska tolerancija od 0,1%