Panasonic ERA8AEB623V SMD otpornik 62 kΩ SMD 1206 0.1 % 25 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERA8AEB623V
Oznaka:
ERA8AEB623V
Izvedba1206
Otpor62 kΩ
Tolerancija ±0.1 %
Koeficijent temperature25 ±ppm/°C
Dužina3.2 mm
Širina1.6 mm
Visina0.6 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
RoHS-konfornoDa
TipERA8AEB623V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Posebne značajke
  • • niski temperaturni koeficijent (TC = 25 ppm/°C)
  • • niska tolerancija od 0,1%