Panasonic ERJ-PA3F15R0V debeloslojni otpor 15 Ω SMD 603 0.25 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJ-PA3F15R0V
EAN:
Nema ean
Oznaka:
ERJ-PA3F15R0V
EAN:
Nema ean
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor15 Ω
Opterećenje0.25 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š) 1.6 mm x 0.8 mm