Panasonic ERJ1GNF4702C SMD otpornik 47 kΩ SMD 0201 1 % 200 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJ1GNF4702C
Oznaka:
ERJ1GNF4702C
Rasprodano
IzvedbaSMD
Izvedba0201
Otpor47 kΩ
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature200 ±ppm/°C
Dužina0.6 mm
Širina0.3 mm
Visina0.23 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 0.6 x 0.3 x 0.23 mm
RoHS-konfornoDa
TipERJ1GNF4702C
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
CertifikatiAEC-Q200, IEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2134C
Opis
Opis
Panasonic ERJ1GNJ 0201 0.05W 1% SMD debljine
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • Precizni debeloslojni čip otpornik
  • • Može se lemiti reflowom i valovnim lemljenjem
  • • Referentni standardi: IEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2134C
  • • Originalno pakiranje: 15.000 komada na traci s razmakom od 2 mm