Panasonic ERJ3BSFR15V SMD otpornik 0.15 Ω SMD 603 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJ3BSFR15V
Oznaka:
ERJ3BSFR15V
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor0.15 Ω
Tolerancija ±1 %
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
RoHS-konfornoDa
TipERJ3BSFR15V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
CertifikatiIEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2144
Opis
Opis
Panasonic SMD debeloslojni otpornici ER
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD debeloslojni otpornici
  • • Visokoučinkoviti tip
  • • poboljšana otpornost na pulsirajuće ponašanje
  • • Može se lemiti reflowom i valovnim lemljenjem
  • • Kvalificirano za AEC-Q200
  • • Referentni standardi: IEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2144
  • • Originalno pakiranje: 5000 komada na traci s razmakom od 4 mm