Panasonic ERJ6RSFR18V SMD otpornik 0.18 Ω SMD 805 1 % 200 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJ6RSFR18V
Oznaka:
ERJ6RSFR18V
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba805
Otpor0.18 Ω
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature200 ±ppm/°C
Dužina2 mm
Širina1.25 mm
Visina0.6 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.6 mm
RoHS-konfornoDa
TipERJ6RSFR18V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
Opis
Panasonic SMD debeloslojni otpornici Se
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD debeloslojni otpornici
  • • mali i lagani otpornici za mjerenje struje
  • • Može se lemiti reflowom i valovnim lemljenjem
  • • Kvalificirano za AEC-Q200
  • • Referentni standardi: IEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2144
  • • Originalno pakiranje: 5000 komada na traci s razmakom od 4 mm