Panasonic ERJ8BQF4R7V SMD otpornik 4.7 Ω SMD 1206 1 % 200 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ERJ8BQF4R7V
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ERJ8BQF4R7V
| Izvedba | 1206 |
| Otpor | 4.7 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 200 ±ppm/°C |
| Dužina | 3.2 mm |
| Širina | 1.6 mm |
| Visina | 0.6 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.6 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | ERJ8BQF4R7V |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |