Panasonic ERJP06F1201V SMD otpornik 1.2 kΩ SMD 805 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJP06F1201V
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
ERJP06F1201V
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba805
Otpor1.2 kΩ
Tolerancija ±1 %
Dužina2 mm
Širina1.25 mm
Visina0.6 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.6 mm
RoHS-konfornoDa
TipERJP06F1201V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
CertifikatiAEC-Q200, IEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2134C
Opis
Opis
PANASONIC serija ERJP06F 0805 1%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD otpornici s debelim filmom otporni na prenapon
  • • ESD zaštita od prenapona superiornija je od standardnih metalnih filmskih otpornika
  • • visoka pouzdanost
  • • Debeloslojni otporni element s metalnom glazurom i tri sloja elektroda
  • • Kvalificirano za AEC-Q200
  • • Referentni standardi IEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2134C
  • • Originalno pakiranje: 5000 komada na traci s razmakom od 4 mm