Panasonic ERJP06F4990V SMD otpornik 499 Ω SMD 805 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJP06F4990V
Oznaka:
ERJP06F4990V
Izvedba805
Otpor499 Ω
Tolerancija ±1 %
Dužina2 mm
Širina1.25 mm
Visina0.6 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.6 mm
RoHS-konfornoDa
TipERJP06F4990V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
PANASONIC serija ERJP06F 0805 1%
  • • Originalno pakiranje: 5000 komada na traci s razmakom od 4 mm