Panasonic ERJPA3F2151V SMD otpornik 2.15 kΩ SMD 603 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJPA3F2151V
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
ERJPA3F2151V
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor2.15 kΩ
Tolerancija ±1 %
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
RoHS-konfornoDa
TipERJPA3F2151V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
CertifikatiIEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2134C
Opis
Opis
PANASONIC serija ERJPA3F 0603 1%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD otpornici s debelim filmom otporni na prenapon
  • • ESD zaštita od prenapona superiornija je od standardnih metalnih filmskih otpornika
  • • visoka pouzdanost
  • • Debeloslojni otporni element s metalnom glazurom i tri sloja elektroda
  • • Kvalificirano za AEC-Q200
  • • Referentni standardi IEC 60115-8, JIS C 5201-8, JEITA RC-2134C
  • • Originalno pakiranje: 5000 komada na traci s razmakom od 4 mm