Panasonic ERJPA3F60R4V SMD otpornik 60.4 Ω SMD 603 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
ERJPA3F60R4V
Oznaka:
ERJPA3F60R4V
Izvedba603
Otpor60.4 Ω
Tolerancija ±1 %
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
RoHS-konfornoDa
TipERJPA3F60R4V
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
PANASONIC serija ERJPA3F 0603 1%
  • • Originalno pakiranje: 5000 komada na traci s razmakom od 4 mm