Prigušnica, aksijalno ožičena 10 µH 1.4 A TRU Components TC-HBCC-100K-00203 1 kom.
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 6 mm x 63 mm
Duljina
63 mm
Induktivitet (L)
10 uH
Materijal
ferit
Mjerenje učestalosti
1 MHz
Nazivna struja
1.4 A
Promjer
6 mm
Sadržaj
1 kom
Tip
TC-HBCC-100K-00203
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
10 %
Vrsta proizvoda
Indukcija
Opis
Opis
Opseg isporuke