Prigušnica, aksijalno ožičena 330 µH 0.6 ? 1.4 A TRU Components TC-77A-331M-00203 1 kom.
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 11 mm x 26 mm
Duljina
26 mm
Frekvencija rezonanse
100 kHz
Induktivitet (L)
330 uH
Materijal
ferit
Nazivna struja
1.4 A
Otpornost
0,6 Ω
Promjer
11 mm
Sadržaj
1 kom
Tip
TC-77A-331M-00203
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
10 %
Vrsta proizvoda
zavojnica
Opis
Opis
Višeslojna namota omotana izolacijskom folijom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke