Prigušnica, aksijalno ožičena 40 µH 0.216 ? 2 A TRU Components TC-MESC-400M-01203 1 kom.
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 7.5 mm x 24 mm
Duljina
24 mm
Frekvencija rezonanse
0.1 MHz
Induktivitet (L)
40 uH
Materijal
ferit
Nazivna struja
2A
Otpornost
0216 Ω
Promjer
7.5 mm
Sadržaj
1 kom
Tip
TC-MESC-400M-01203
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
10 %
Vrsta proizvoda
Indukcija
Opis
Opis
S izolacijskom folijom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke