Prigušnica, aksijalno ožičena 47 µH 0.8 A TRU Components TC-HBCC-470K-00203 1 kom.
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 6 mm x 66 mm
Duljina
66 mm
Induktivitet (L)
47 uH
Mjerenje učestalosti
0.02 MHz
Nazivna struja
0.8 A
Promjer
6 mm
Tip
TC-HBCC-470K-00203
Tolerancija ±
10 %
Opseg isporuke