Prigušnica, aksijalno ožičena 4.7 µH 1.6 A TRU Components TC-HBCC-4R7K-00203 1 kom.
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 6 mm x 63 mm
Duljina
63 mm
Induktivitet (L)
4,7 uH
Mjerenje učestalosti
1 MHz
Nazivna struja
1.6 A
Promjer
6 mm
Tip
TC-HBCC-4R7K-00203
Tolerancija ±
5 %
Opseg isporuke