Prigušnica, aksijalno ožičena 470 µH 0.28 A TRU Components TC-HBCC-471J-00203 1 kom.
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 6 mm x 66 mm
Duljina
66 mm
Induktivitet (L)
470 uH
Mjerenje učestalosti
0.02 MHz
Nazivna struja
0.28 A
Promjer
6 mm
Tip
TC-HBCC-471J-00203
Tolerancija ±
5 %
Opseg isporuke