Radialni ventilator 12 V/DC 7.9 m³/h (D x Š x V) 59.5 x 12.5 x 59.5 mm SEPA HYB60A12
Kataloški br:
Oznaka:
HYB60A12-BLI
Oznaka:
HYB60A12-BLI
Tehničke specifikacije
Broj okretaja
3800 o/min
Dim.
(D x Š x V ) 59.5 x 12.5 x 59.5 mm
Duljina
59.5 mm
Dužina kabela
13,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
90 mA
Maksimalna temperatura
+80 °C
Maksimalni pritisak
100 pA
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
7,9 m³/h
Radni napon maks.
13.8 V/DC
Radni napon min.
10.8 V/DC
Raspon radnog napona
10.8 - 13.8 V/DC
Razina buke (maks.)
34 dB
Širina
12,5 mm
Težina
22 g
Tip
HYB60A12
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
59.5 mm